شنبه, 5 بهمن 1398
عنوان : الیاس قربانی پور؛ كمبود اعتبارات مالی از جمله مهمترین مشكل شهرداریها
کد خبر : ۲۱۵۳
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ 
ساعت : ۱۱:۵۴:۸

امتیاز :  ۲/۰۰ |  مجموع :  ۲

الیاس قربانی پور؛

کمبود اعتبارات مالی از جمله مهمترین مشکل شهرداریها
الياس قرباني پور مسئول روابط عمومي شهرداري فومن؛کمبود اعتبارات مالی از جمله مهمترین مشکل شهرداریها بوده که شهرداری فومن نیز مانند شهرهای دیگر کشور با آن دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش صبح فومن؛ الیاس قربانی پور مسئول روابط عمومی شهرداری فومن  گفت : شهرداری یکی از نهادهای مهم شهری است که روزانه مردم بیش از همه، مستقیم با این نهاد خدمات رسان در ارتباط هستند و می توان گفت شهرداری پیگیر رفع مشکلات و خواسته های شهری و شهروندان می باشد اما بحث کمبود اعتبارات مالی از جمله مهمترین مشکل شهرداریها بوده که شهرداری فومن نیز مانند شهرهای دیگر کشور با آن دست و پنجه نرم می کند، اگرمشارکت و همدلی شهروندان نباشد شهرداری به تنهایی نمی تواند از پس رفع این مشکلات برآید .
الیاس قربانی پور تصریح کرد: رکود اقتصادی که درجامعه حاکم شده لطمه بزرگی به شهرداری ها وارد کرده است، اما با همه این مشکلات شهرداری فومن توانسته درکارهای عمرانی حرفی برای گفتن داشته باشد .
وی با اشاره به عملکرد شهرداری فومن اظهار داشت: با مشکلات عظیم شهری عملکرد رو به رشدی توسط مجموعه شهرداری رقم خورد که مهمترین آن ، ساماندهی ، هدایت و دفع آبهای سطحی شهر ، احداث پارک کودک یک و دو ، احداث پارک ورزشی شهید غلامرضا ادبی مهذب ، احداث بلوار علامه طباطبایی و سردار فرجود ، احداث بزرگترین جایگاه سی ان جی غرب گیلان و… می توان نام برد .
مسئول روابط عمومی شهرداری فومن تاکیدکرد : درسال ۹۴ شهرداری بیش از۲۰میلیاردریال عوارض شهری از شهروندان مطالبه داشت که متاسفانه به دلیل عدم مشارکت و حمایت شهروندان این میزان وصولی صورت نپذیرفت .
قربانی پور ادامه داد : حداقل انتظار ما از شهروندان این است که در پرداخت عوارض سالیانه کمک حال این شهرداری باشند تا بتوانیم خدمات شایسته تری به شهروندان ارایه نماییم ، شهروندان به شهرداری اعتمادکنند. اعتماد دو طرفه سبب رشد و تغییر در شهر فومن خواهد شد، شهروندان شهرداری فومن را از خودشان بدانند .
وی در پایان افزود : مشکلات شهر زمانی رفع می شود که مردم همگام با مجموعه شهرداری باشند، مجموعه شهرداری فومن تمام تلاش خود را خواهد نمود تا آن طور که شایسته و در خور شأن شهروندان فومنی باشد اقدام نماید

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0