شنبه, 5 خرداد 1397
عنوان : احداث ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی و خدمات ایمنی در شهر فومن
کد خبر : ۲۱۸۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ 
ساعت : ۱۵:۱۵:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

احداث ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی و خدمات ایمنی در شهر فومن

به گزارش روابط عمومی شهرداری فومن ، در راستای ارتقای کیفیت واحد آتش نشانی و کاهش زمان رسیدن به حادثه، ایستگاه شماره ۲ اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فومن در خیابان شهدا احداث می شود  .

شهردار فومن صبح امروز در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و نهم اردیبهشت روز شورا افزود :  با توجه به افزایش جمعیت شهری و توریست پذیر بودن  فومن و افزایش حریم و محدوده شهری، احداث ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی امری ضروری بود و قطعاً با بهره برداری از این پروژه زمان رسیدن به مکان حادثه کاهش و کیفیت خدمات آتش نشانی ارتقاع می یابد  .
مهندس حسین غلام نیا افزود : شهر فومن نیز همانند شهرهای در حال توسعه ، شهر نشینی به سمت آپارتمان نشینی گسترش یافته و ساختمان‌ها مرتفع در حال افزایش است و یکی از دغدغه های شهرداری و مجموعه شورای اسلامی  شهر تامین منابع مالی به منظور خرید و تامین لوازم و تجهیزات مدرن آتش نشانی است که قابلیت استفاده در آپارتمان ها و ساختمانهای پرتراکم و خیابانهای شلوغ را داشته باشد و ضروری است تا مدیریت بحران استان و دولت در این خصوص به شهرداری ها نگاه ویژه تری داشته باشند  .
غلام نیا در ادامه با اشاره به لزوم رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان تصریح کرد  :بیشتر حوادث مربوط به آتش‌سوزی، و یا اتفاقات در اثر عدم رعایت نکات ایمنی و عدم برخورداری از تجهیزات اولیه می باشد ،از این رو باید رویکرد آموزشی به ویژه در مدارس و در رده های سنی کودک و نوجوان جدی گرفته شود  .

وی خاطرنشان کرد : احداث ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر فومن به مساحت 650 متر و ساختمانی با زیربنای 350 متر مربع با اعتبار مصوب یک میلیارد 900 میلیون ریال و برآورد هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و داخلی در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
شایان ذکر است در این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر ، اعضا ، تنی چند از مسئولان شهرستان حضور داشتند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0