شنبه, 5 بهمن 1398
عنوان : مدیر اداره مالی و ذیحسابی جدید شهرداری فومن منصوب شد
کد خبر : ۲۱۸۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ 
ساعت : ۱۳:۸:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


مدیر اداره مالی و ذیحسابی جدید شهرداری فومن منصوب شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری فومن  ؛ با پیشنهاد مهندس حسین غلام نیای فومنی شهردار فومن میثم  زادبر بعنوان مدیر اداره مالی و ذیحسابی جدید شهرداری فومن منصوب شد شهردار فومن در جلسه معارفه مدیر اداره مالی و ذیحسابی جدید شهرداری بر اهمیت همدلی و اتحاد مجموعه اداری تاکید نمود و خاطر نشان کرد : شهروندان سرمایه های این شهر هستند و باید با برنامه ریزی بهتر و ارایه راهکارهای مناسب بتوانیم خدمات صحیح و مناسبی را ارایه دهیم.
مهندس غلام نیا افزود : امروز شهروندان جایگاه شهر و شهرداری را به خوبی می دانند و نگاه شهروندان وانتظارات به حق آنان تعالی و پویایی شهر فومن است و باید برا رسیدن به یک شهر زیبا و ایده آل تلاش کنیم .
در این جلسه شهردار فومن از زحمات  تا به امروز سیده کبری سجادی فر که عهده دار این مسئولیت بوده  و در دوران مسئولیت خود تلاش فراوانی برای ساماندهی امور مالی داشته تقدیر و تشکر نمود و برای میثم زادبر مدیر جدید اداره مالی و ذیحسابی جدید شهرداری فومن آرزوی موفقیت را از ایزد منان خواستار شد. لازم به ذکر است میثم زادبر مدیر اداره مالی و ذیحسابی  ،پیش از این در واحد درآمد شهرداری فومن مشغول فعالیت بود.

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0